شرکت بتن سازه تهران

دیوار بتنی حفاظ دار محوطه

دیوار بتنی حفاظ دار محوطه

  • طول قطعه ۶ متر
  • ارتفاع ۲۴۰
  • ارتفاع بتن 95 سانتی متر

قیمت خرید نرده حفاظ دیوار بتنی

در راستای قیمت نرده حفاظ دیوار نمی توان نظر قطعی داد زیرا عوامل همچن تعداد سرنیزه ها ، طراحی ، تعداد میلگرد و تراکم آن ها می توانند بر روی قیمت این نرده ها اثر گذاشته و شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزنند. در حال حاضر مراکز بسیاری به عنوان طراح نرده فلزی دیواری فعالیت دارند که شما با مراجعه به این مراکز می توانید ضمن بررسی ویژگی ها و قابلیت های هر نوع نرده به اطلاعات مفیدی در زمینه قیمت حفاظ دیوار دست یابید. حتما از مراکز معتبر در این راستا کمک بگیرید چرا که این مراکز دارای طراحانی کاملا حرفه ای می باشند و با در نظر گرفتن تمام شرایط ساختمان می توانند بهترین گزینه ها را جهت ایمن سازی به شما معرفی نمایند.

دیوار بتنی نرده ای اهنی
دیوار بتنی حفاظ دار محوطه

۱- جنس حفاظ روی دیوار : همان طور که گفتیم تقریباً همه حفاظ‌های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانی‌اش آهنی هستند. پس این یکی را می‌توان از لیست دغدغه‌ها خط زد.

۲- ارتفاع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ‌ها به‌طور معمول با ارتفاع یک تا یک‌ونیم متر ساخته می‌شوند. ارتفاع از مهم‌ترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص می‌توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم شاخه های حفاظ آهنی دیوار : تعداد میله‌های عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین‌تر می‌آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

۴- نوع و مدل انواع حفاظ دیواری : حفاظ‌های فولادی در می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. اصلاً نگران این اسم ها نباشید! در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

دیوار پیش ساخته بتنی 1402

دیوار بتنی پیش ساخته یکی از پرکاربردترین انواع دیوار پیش ساخته و از جدیدترین مصالح ساختمانی است که از آن به عنوان دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان میتوان استفاده کرد و به دلیل ویژگی هایی نظیر طول عمر بالا و تنوع طراحی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. همچنین بیشترین کاربرد این نوع دیوار در ایجاد دیوار حیاط و باغ و پارتیشن‌بندی است که البته باید گفت که کاربرد این محصول فقط به موارد اشاره شده خلاصه نمیشود.
قبل از معرفی کامل دیوار پیش ساخته بتنی توضیحاتی مختصر درباره دیوار پیش ساخته، قیمت و انواع آن می‌پردازیم سپس در ادامه دیوار پیش ساخته بتنی را به صورت مفصل شرح می‌دهیم. با ما همراه باشید.

هر یک از انواع دیوارهای پیش ساخته با توجه به نوع دیوار و ابعاد آن قیمت‌های متفاوتی دارند که با توجه نیازهای مشتری این قیمت‌ها متفاوت و متنوع است به همین جهت نمی‌توان قیمت مشخصی برای آنها تعیین نمود و قیمت این نوع دیوارها با توجه به اینکه برای ساخت آنها از چه متریال و مصالحی استفاده شده است، متغیر خواهد بود.
مهم‌ترین نکاتی که در مورد قیمت دیوار پیش ساخته باید در نظر داشته باشید:
1. مواد اولیه به کار رفته که اصلی ترین عامل افزایش قیمت دیوار پیش ساخته بتنی است.
2. قیمت دیوار پیش ساخته بتنی بر حسب متر مربع نرخ گذاری می‌شود.
3. نوع اجرا:مثلاً استفاده از دیوارهای پیش ساخته برای مکان‌های پر تردد و بخش های عمومی، باید از نظر ظاهر نیز زیبا باشد از این رو ظاهر محصول و فرآیند شکل دهی آن هزینه ساز بوده و بر قیمت تاثیر دارد.
4. استحکام دیوارهای پیش ساخته بتنی
5. تیپ سیمان و طرح اجرا
6. مرغوبیت میلگرد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دیوار پیش ساخته میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی که برای شما در سایت درج شده است با ما در تماس بوده و از کارشناسان فروش ما در این زمینه مشاوره رایگان دریافت.
هزینه اجرای دیوار پیش ساخته با توجه به حجم و متراژ کار و همچنین نوع دیوارهای پیش ساخته مورد استفاده محاسبه می‌شود.برای نصب دیوار پیش ساخته با استفاده از استادکاران ماهر میتوانید با شرکت بتن سازه تماس بگیرید و با کارشناسان شرکت مشاوره کنید.

#دیوار_محوطه
مدیر فروش 09120912996
wwwbetontehran.com

به اشتراک بگذارید