تلفن:

02177839766- 09120912996

ایمیل:

betontehran1@gmail.com

آدرس:

تهران اتوبان تهران ساوه بعد از ورودي احمد آباد مستوفي ٢ كيلومتر جلوتر شركت بتن سازه تهران

قطعات بتنی و نیوجرسی بتنی دومتری

قطعات بتنی و نیوجرسی بتنی دومتری
11آذر

نیوجرسی بتنی دومتری ارتفاع 80 پاشنه 50 .این نیوجرسی با توجه به ابعاد میتوان به صورت مسلح و غیر مسلح تولید کرد .برای اطلاع از مشخصات قطعات بتنی با شماره ۰۹۱۲۰۹۱۲۹۹۶ تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.

نیوجرسی بتنی و کاربرد آن

دلیل اصلی نامگذاری این قطعه بتنی بزرگ به نام نیوجرسی بتنی، درخواستی است که اولین بار از طرف دپارتمان راه سازی و بزرگراه ها در ایالت نیوجرسی، در سال 1950 ثبت شده بود.

این دپارتمان درخواست تجهیزاتی برای چند بانده کردن بزرگراه ها داشت و به همین دلیل نام قطعه بتنی تولید شده را نیوجرسی بتنی گذاشتند.

نیوجرسی های به طور معمول از بتن و یا از پلاستیک فشرده تولید می شوند و علاوه بر چند خطه کردن مسیر بزرگراه ها کاربرد های گسترده دیگری نیز دارد.

نیوجرسی بتنی چگونه تولید می شود؟

برای تولید این دیوار بتنی کاربردی، به مواد اولیه نیاز است. این مواد اولیه عبارتند از: سیمان، شن، ماسه، آب خالص و عاری از هرگونه آلودگی و مواد عالی یا اسیدی و بازی، میلگرد، مفصل های آهنی که توانایی تحمل ضربه های قدرتمند را دارد و ترکیباتی که باعث افزایش قدرت چسبندگی بتن و استحکام دیوار بتنی بشود.

دپو نیوجرسی بتنی

بعد از تهیه مواد اولیه، در کارخانه ها از روش های متفاوتی برای تولید این دیوار های بتنی استفاده می شود. که این روش ها عبارتند از:

  1. تولید به روش سنتی و با استفاده از دست.
  2. تولید به روش تولید درجا، که این روش ترکیبی از روش سنتی و مدرن است.
  3. تولید نیوجرسی بتنی به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک، در این روش تنها مرحله ای که توسط دستگاه انجام نمیشود، تولید بتن است.
  4. تولید دیوار بتنی به صورت بتن ریزی در قالب های وارونه، همانطور که از نام این روش پیدا است، قالب را به صورت وارونه از بتن و دیگر مواد پر می کنند و بعد از خشک شده، دیوار بتنی تولید شده را به وسیله جرثقیل جابجا می کنند.
  5. تولید دیوار بتنی در قالب های عمودی، در این روش با ریختن مواد بتنی در قالب های ایستاده و استفاده از مرکز ثقل و چرخاندن دور آن، قالب به طور کاملا یکدست از مواد پر می شود.

تمامی این روش های تولید باید زیر نظر مهندسان حرفه ای و کاردان انجام شود تا علاوه بر اینکه قطعه ای مستحکم و با طول عمر بالا تولید می شود، هزینه های تولید نیز کنترل شود. نیوجرسی بتنی را در ابعاد متفاوت و برای کاربرد های گوناگون تولید می کنند. اگر شما نیز در پی تهیه این دیوار های بتنی هستید، بهتر است دیوار بتنی مناسب با کار خود را در ابعاد مد نظر سفارش دهید. 

جدول بتنی نیوجرسی