تلفن:

02177839766- 09120912996

ایمیل:

betontehran1@gmail.com

آدرس:

تهران اتوبان تهران ساوه بعد از ورودي احمد آباد مستوفي ٢ كيلومتر جلوتر شركت بتن سازه تهران

نیوجرسی بتنی و مینی نیوجرسی

نیوجرسی بتنی و مینی نیوجرسی
13خرداد

ممکن است نام نیوجرسی را به عنوان یک شهر در امریکا شنیده باشید. بله درست فکرمیکنید اما در ایران به یک قطعه بتنی گفته می‌شود. احتمالا شما تا به الان چندین بار نیوجرسی را دیده اید. نیوجرسی ها در اتوبان ها و خیابان ها به عنوان بلوک جداکننده استفاده میشوند.

نیوجرسی در زمان استفاده از جاده ها یکی از مهم ترین عوامل ایجاد ایمنی میباشد. حفاظهای بتنی(نیوجرسی) با ابعاد و مشخصات مناسب به دلیل جداسازی معبرها توانایی بالایی در کنترل وسایل نقلیه و عدم انحراف آنها از مسیر را دارا میباشد.این قطعات طوری طراحی شده‌اند که درصورت برخورد خودروها با یکدیگر، آسیب کمتری به آنها وارد شود و همچنین، مانع عبور خودرو به مسیر روبه‌رو و تصادف از روبه‌رو شوند.

نکته قابل توجه در ساخت این محصول توسط شرکت بتن سازه تهران سابقه بالا و بهره گیری از فناوری های جدید استفاده از بتن خودتراکم، عمل آوری با بخار و همچنین تولید به صورت مفصلی میباشد که حمل و نقل را ساده تر نموده و امکان نصب مکانیزه آن را نیز فراهم می آورد.

تاریخچه

تاریخچه نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی شرکت بتن سازه تهران

این سازه بتنی اولين بار در سال 1950در شهر نیوجرسی مورد استفاده قرار گرفت. اما در کشور ما ایران اولین بار وزارت راه وترابري با کمک مهندسین ایرانی در سال 1375 توليد شد که به دلیل ایجاد ایمنی در معبرها و ترافیک جاده ها، در دوربرگردانها، کنار جاده های فرعی و نیز در رفوژ وسط خیابان های اصلی برای در ساختن پارکها و فضای سبز استفاده شد. 

مصالح مورد استفاده:

سیمان

سنگدانه

آب

میلگرد

افزودنی

مفصل

(تمامی خصوصیات موارد بالا که در ساخت نیوجرسی در شرکت بتن سازه تهران مورد استفاده قرار میگیرد با استاندارد ملی ایران مطابقت دارد)

برای اطلاع از لیست قیمت نیوجرسی

با شماره 09124553450 یا 09120912996 تماس حاصل فرمایید.

با تشکر از حسن انتخاب شما.