تلفن:

02177839766- 09120912996

ایمیل:

betontehran1@gmail.com

آدرس:

تهران اتوبان تهران ساوه بعد از ورودي احمد آباد مستوفي ٢ كيلومتر جلوتر شركت بتن سازه تهران

نیوجرسی بتنی از کجا تهیه کنیم؟

نیوجرسی بتنی از کجا تهیه کنیم؟
28مهر

نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 110 یکی از محصولات شرکت بتن سازه تهران می باشد.نیوجرسی سه متری ارتفاع 160 هم یکی از انواع نیوجرسی های پر کاربرد در شهرداری ها می باشد.مینی نیوجرسی بتنی و نیوجرسی بتنی با ابعاد مختلف کاربرد زیادی در معابر برون شهری و داخل شهری دارند و همچنین نمیتوان انکار کرد که آنها نقش زیادی در بالا بردن ایمنی جاده ها و معابر و کم کردن تصادفات وسایل نقلیه دارند.

نیوجرسی سه متری ارتفاع 110 وزارت راهی
نیوجرسی سه متری ارتفاع 110 وزارت راهی

همانطور که در مقالات قبلی اشاره شد مواد تشکیل دهنده نیوجرسی بتنی ترکیبی از مصالحی مانند سنگدانه – سیمان – میلگرد – آب و … میباشد.

برای تهیه قطعات پیش ساخته بتنی مانند نیوجرسی بتنی – مینی نیوجرسی – باکس بتنی – اطلاع از قیمت دال بتنی یا سنگدال بتنی – انواع نیوجرسی مانند نیوجرسی 3 متری – نیوجرسی 2 متری و … میتوانید به سایت بتن سازه تهران مراجعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با شماره 09120912996 تماس حاصل فرمایید.

همانطور که گفته شد این شرکت علاوه بر نیوجرسی بتنی در تولید دال بتنی و باکس بتنی نیز فعال میباشد و انواع مختلف باکس بتنی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش میرساند.

این شرکت برای تولید این قطعات پیش ساخته بهترین قالب ها و ماشین الات با تکنولوژی پیشرفته را بکار میبرد.

این قطعات پس از تولید در آزمایشگاه پیشرفته این شرکت توسط تجهیزات با تکنولوژی پیشرفته بررسی میشوند و نشان ملی ایران را دریفات میکنند .