تلفن:

02177839766- 09120912996

ایمیل:

betontehran1@gmail.com

آدرس:

تهران اتوبان تهران ساوه بعد از ورودي احمد آباد مستوفي ٢ كيلومتر جلوتر شركت بتن سازه تهران

دیوار بتنی پیش ساخته

دیوار بتنی پیش ساخته
19اردیبهشت

دیوار بتنی پیش ساخته و انواع کاربرد آن

مقدمه:

بیشتر و بیشتر صاحبان باغ و ویلا از دیوار بتنی پیش ساخته در باغ و ویلای خود به جای نرده های چوبی برای ایجاد حریم خصوصی و جلوگیری از صدا استفاده می کنند. بر خلاف چوب، بتن تاب نمی‌خورد یا پوسیده نمی‌شود، به نگهداری کمی نیاز دارد و در برابر آتش و باد شدید مقاومت می‌کند. فراتر از این دلایل عملی، دیوارهای بتنی به دلیل گزینه های متعدد طراحی ممکن برای صاحبان خانه جذابیت دارند. شما می توانید الگو و بافت اضافه کنید، گیاهان تزئینی یا آثار هنری سفارشی و موارد دیگر را برای زیباسازی بیشتر دیوار پیش ساخته بتنی استفاده کنید.

دیوارهای بتنی به دلیل گزینه های متعدد طراحی ممکن برای صاحبان خانه جذابیت دارند. شما می توانید الگو و بافت اضافه کنید، گیاهان تزئینی یا آثار هنری سفارشی و موارد دیگر را برای زیباسازی بیشتر دیوار پیش ساخته بتنی استفاده کنید.

دیوار بتنی پیش ساخته

چیزی که اکثر مردم با شنیدن عبارت دیوار حائل به آن فکر می کنند، یک ساختار بلوک خاکستری ناخوشایند است. با این حال، ران اودل خارج از چارچوب فکر می کند. او و خدمه‌اش اخیراً یک پروژه دیوار حائل فوق‌العاده منحصر به فرد را در Big Rock Canyon، منطقه‌ای نزدیک مالیبو، کالیفرنیا به پایان رساندند. او با استفاده از مهارتهای خلاقانه و هنرمندانه خود و کشیدن طرح ها و استفاده از رنگ های زیبا روی یک دیوار بتنی عمودی اثری منحصر به فرد ایجاد کرد که به جای یک عامل جداکننده به یک نقطه کانونی تبدیل شد.

کاربرد دیوار بتنی پیش ساخته

. اما اگر به دنبال کار حرفه ای تری هستید، به احتمال زیاد زیبایی و رنگ امیزی این دیوارها برای شما از اهمیت کمتری برخوردار است و آنچه که میخواهید در رابطه با آن بدانید ابعاد دیوار بتنی پیش ساخته و قیمت دیوار بتنی است زیرا میخواهید تناسب با کار و مقرون به صرفه بودن آن است که برای شما اهمیت دارد.

به این منطور بهتر است به مقالات دیواری بتنی که تخصص منحصر به فرد شرکت سازه های بتنی بتن سازه تهران هستند، نگاه کنید. و یا برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی های بیشتر با شماره همراه 09120912996 مدیر فروش شرکت بتن سازه تهران تماس بگیرید.

البته در ادامه همین مقاله به اختصار به مشخصات فنی دیوار بتنی (دیوار نیوجرسی ) خواهیم پرداخت.

این شرکت که در کیلومتر شش اتوبان تهران به ساوه مستقر است، از سال ها پیش به ساخت و تولید محصولات بتنی پیش ساخته اعم از تولید نیوجرسی بتنی ( نیوجرسی بتنی یک متری و نیوجرسی بتنی 2متری و نیوجرسی بتنی 3 متری و…) – تولید سنگدال بتنی (دال بتنی یا سنگدال ترافیکی ) – تولید نیوجرسی مفصلی (نیوجرسی بتنی 4 متری مفصلی و نیوجرسی بتنی 6 متری مفصلی ) – تولید باکس بتنی -تولید قرنیز پلتولید سنگ لحدتولید بلوک سیمانی و تولید نیوجرسی ارتفاع بلند و… پرداخته است و به بخش زیادی از مناطق کشور خدمات رسانی می کند. محصولات این شرکت را می توان تقریباً برای هر برنامه داخلی یا خارجی سفارشی طراحی کرد، به طور حرفه ای نصب می شوند و برخلاف مدل های ساخت در محل، نیازی به قالب و هزینه ساخت و هزینه نصب ندارند. 

دیوار بتنی ارتفاع 270
سازه بتنیارتفاعوزنپاشنهضخامت تاجاتصالعیار بتن
دیوار بتنی خود ایستا سه متری ارتفاع 2702705 T8012 cmنری و
مادگی
400
ابعاد دیوار پیش ساخته بتنی

بهتر است بدانید:

دیوارهای پنل از شیب های عمودی خاک حمایت جانبی می کنند. آنها خاک را حفظ می کنند که در غیر این صورت به شکل عمیق تری فرو می ریزد. خاک حفظ شده گاهی اوقات به عنوان پس انداز نامیده می شود .

دیوارهای بتنی را می توان با انواع تکنیک های ساختمانی و با مصالح مختلف مانند فولاد، میلگرد مسلح ساخت. در اینجا، ما بر روی دیوارهای بتنی سفت، یکپارچه و ریخته‌شده تمرکز می‌کنیم که از پایین به بالا ساخته می‌شوند، جایی که یک شیب پشتی پایدار (حداقل به طور موقت) قبل از ساخت دیوار وجود دارد. 

در این بخش، ما در مورد خود دیوارها، طراحی آنها و برخی از ملاحظات مهم ساخت و ساز صحبت خواهیم کرد، آنچه باید بدانید این است که در مورد زمینه سازی یا تراکم، شرکت بتن سازه تهران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کارکنان با تجربه و ماهر هر نوع دیوار بتنی که توسط آیین‌نامه‌های ساختمانی مورد تایید میباشد را مناسب با خواسته ای که برای خرید دیوار بتنی توسط سفارش دهنده اعلام میشود را تولید میکند.

طراحی دیوار حائل بتنی و انتخاب نوع دیوار خود ایستا توسط عوامل متعددی هدایت می شود. عوامل اصلی عبارتند از:

  • هزینه
  • ارتفاع دیوار مورد نیاز
  • سهولت و سرعت ساخت
  • شرایط آب زیرزمینی و خصوصیات خاک

چه عواملی بر هزینه دیوار بتنی تأثیر می گذارد؟

  • تقویت – اگر به دلیل خطر زلزله یا سایر عوامل به تقویت اضافی نیاز باشد، هزینه مواد و نیروی کار افزایش می یابد.
  • ارتفاع – یک دیوار بلندتر به بتن بیشتری نیاز دارد، بنابراین هزینه های مصالح شما افزایش می یابد. علاوه بر این لازم است اشاره شود که دیواری که بیش از 1.5 متر است باید در دو فاز – پایه و سپس دیوار ریخته شود. این باعث افزایش هزینه های نیروی کار می شود.
  • طول – یک دیوار بلندتر به بتن بیشتری نیاز دارد که به این معنی است که هزینه های مصالح افزایش می یابد. دیوار بلندتر همچنین به معنای کار بیشتر برای خدمه هنگام حفاری پایه است، این می تواند منجر به افزایش هزینه های نیروی کار شود.
  • پایان تزئینی – یک دیوار ناتمام ساده مقرون به صرفه ترین گزینه خواهد بود. با این حال، افزودن بافت یا رنگ به سطح دیوار، ظاهر آن را تا حد زیادی بهبود می بخشد. همراه با این ظاهر بهبود یافته، هزینه های بالاتری هم برای مواد و هم برای نیروی کار به همراه خواهد داشت.

کاهش هزینه:

یک دیوار عادی باید گچ بری شود یا با روکش تمام شود، در حالی که یک دیوار بتنی نیازی به پرداخت اضافی ندارد. علاوه بر این، دیوارهای بتنی را می توان با قیمتی بسیار پایین تر از دیوارهای ساخت در محل تهیه کرد زیرا در بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری میکند.

برای اطلاعات زیر با شماره 09120912996 تماس حاصل فرمایید:

قیمت دیوار بتنی پیش ساخته در تهران

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی کرج

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان 09120912996

دیوار پیش ساخته

دیوار بتنی خود ایستا

دیوار پنل و فونداسیون و ستون

دیوار بتنی 4 متری

بد نیست بخوانید : سیستم ساختمانی پیش‌ساخته بتنی