تلفن:

02177839766- 09120912996

ایمیل:

betontehran1@gmail.com

آدرس:

تهران اتوبان تهران ساوه بعد از ورودي احمد آباد مستوفي ٢ كيلومتر جلوتر شركت بتن سازه تهران

خرید دال بتنی

خرید دال بتنی
22آذر

سنگدال بتنی که با شیوه‌ای تخصصی تولید می‌شود، مشکلات متعددی را در روند ساختمان سازی و راه و شهر سازی رفع کرده است. انواع دال بتنی سرعت انجام کار را دو برابر کرده و موجب می‌شوند که اطمینان خاطر بیشتری درباره کیفیت کار به وجود بیاید.

این نوع از بتن‌های پیش ساخته که برای سقف یا به عنوان دیوار در برخی موارد مورد استفاده قرار می‌گیرند در سراسر ایران و جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند که نشان دهنده این است که خرید دال بتنی دارای اهمیت بالایی است. پس لازم است با بهترین تولید کننده سنگدال یعنی شرکت بتن سازه تهران آشنا شوید.

دال بتنی دو طرفه

کاربردهای خاص سنگدال بتنی را بدانید!
به طور کلی سنگدال‌ها در دو مدل افقی و ایستاده تولید می‌شوند که:

  • از سنگدال بتنی افقی برای سقف و کف زمین‌ها استفاده می‌شود و
  • از سنگدال بتنی ایستاده به عنوان دیوار پیش ساخته استفاده میشود. به همین جهت با قاطعیت می‌توان گفت که تولید کنندگان انواع سنگدال بتنی بار بزرگی را در حوزه ساخت و ساز بر می‌دارند.

تولید این نوع از محصولات پیش ساخته نیازمند تخصص و مهارت بالایی است که تنها افراد با دانش بالا در این زمینه از عهده آن بر می آیند. به این دلیل که ساخت و ساز به سرعت رو به رشد است، استفاده از دال بتنی و دیوار بتنی بسیار مورد اسقبال قرار می‌گیرد، به همین جهت انواع مختلفی از سنگدال‌ها وجود دارد.

انواع سنگدال بتنی کدام است؟
از آنجا که سنگدال در موارد منعددی کاربرد دارد، تولید کنندگان آن را بر اساس اصول و استانداردهای روز دنیا در انواع مختلفی تولید و عرضه کرده‌اند که عبارت هستند از:

سنگدال ترافیکی

دال بتنی روی کانال

دال بتنی یک طرفه

دیوار خود ایستا در انواع مختلف

سنگدال سقفی و….

همچنین از تولیدات شرکت ما نیوجرسی بتنی میباشد که:

شرکت بتن سازه تهران با توجه به درخواست‌‌‌‌های مکرر شهرداری ها اقدام به تولید نیوجرسی ارتفاع بلند یعنی به ارتفاع 2.77 نموده است.

مصرف این نوع نیوجرسی بتنی در جلوی مغازه ها و ساختمان هایی است که به صورت غیر قانونی در حال فعالیت هستند

شرکت بتن سازه تهران در جهت سهولت دیوار کشی اقدام به تولید دیوار بتنی خود ایستا یا همان دیوار پیش ساخته بتنی (بدون نیاز به پایه و ستون) کرده است که این محصول با توجه به هزینه‌‌‌‌های بالای دیوار کشی بسیار مقرون به صرفه است.

در ضمن این محصول با توجه به اینکه قابل جا به جایی و قابل حمل است این ویژگی باعث شده که در باغ ها و دیوار شرکت ها و کلیه جاهایی که نیاز به جابجایی دیوار دارند قابل استفاده باشد.

جهت استعلام قیمت 09120912996


طبیعتاً ظرفیت و قدرت تحمل دال ترافیکی و دال بتنی روی کانال با انواع دیوار پیش ساخته تفاوت‌هایی دارد که در ظاهر امر مشخص نمی‌باشد، اما تولید کنندگان زبده از آن مطلع هستند. به همین جهت خرید سنگدال‌ها از تولید کنندگان خبره و باتجربه بسیار اهمیت دارد. لازم به ذکر است که امکان سفارش این نوع قطعات بتنی پیش ساخته در سایزها و ابعاد گوناگون وجود دارد که به صورت اصولی تعیین شده و قابل سفارش برای شما عزیزان خواهد بود.

دیوار نیوجرسی یا دیوار خود ایستا

سفارش دال به شرکت بتن سازه تهران بهترین تصمیم است!

بدیهی است که امکان خرید بدون سفارش به تعداد بالا برای سنگدال بتنی وجود ندارد، بنابراین لازم است یک مجموعه‌ی حرفه‌ای را بشناسید که در صورت لزوم و نیاز به آن سفارش دهید. شرکت بتن سازه تهران به صورت تخصصی و ویژه در زمینه تولید انواع پیش سازه‌های بتنی فعالیت می‌کند، آماده دریافت سفارش به تعداد بالا بوده و کیفیت تولیدات خود را تضمین می‌کند. شرکت بتن تهران که متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه می‌باشد سنگدال بتنی را با کیفیت بالا تولید کرده و تا به امروز به عنوان برترین تولید کننده داخلی شناخته شده است.

از آنجا که امکان خرید به صورت آنلاین نیز وجود دارد، کار برای سفارش انواع دال به این شرکت آسان است، پس بدون درنگ به سایت بتن تهران وارد شوید و پس از کسب اطلاعات لازم و دریافت مشاوره به تعداد مورد نیاز ثبت سفارش کنید. 09120912996

تمامی محصولات شرکت بتن سازه تهران با عیار 400 و دارای تاییده از وزارت راه و شهرسازی میباشند.تمامی محصولات با استفاده از دستگاه بخار عمل آوری میشوند و با توجه به زمان 10 ساعته جهت عمل اوری بتن به بالاترین مقاومت خود میرسند.سنگدال بتنی به صورت ترافیکی و سنگدال غیر ترافیکی تولید میگردد.